Житло в зарубіжній провінції: доступно, екологічно

При купівлі нерухомості виходять з різних міркувань. Хтось купує житло в інвестиційних цілях, і обирає варіанти, опираючись на ситуацію на ринку. Комусь треба житло престижне, на відомому курорті, неодмінно на першій лінії. Наша сьогоднішня стаття — для тих, хто купує житло за кордоном для душі: в спокійних районах з гарним кліматом, свіжим повітрям, привітними сусідами і обов’язково — з гідним рівнем життя.
У яких країнах і районах шукати житло, в якому буде щасливим міський житель, втомлений від шуму і метушні?

Італія

Усі знають, що в Італії життя б’є джерелом. Що це один з центрів ділової моди, що тут можна проводити час активно і вишукано; що досліджувати історичні пам’ятки можна довго і з цікавістю. І ще є курорти, на яких можна отримати релакс вищого рівня, золотисту засмагу, SPA- догляд і світське спілкування.

Є інша Італія. Вона віддалена від узбережжя і від мегаполісів з їх бутиками та бізнес-центрами. Зате це Італія справжня, в усій її глибині, історичній цінності і повсякденності. Це невеликі містечка, оточені мальовничою природою, з автентичною архітектурою і пам’ятками, про які мало відомостей в інтернеті, тим захоплююче їх досліджувати. Це такі міста, як Айроле, Перинальдо, Себорга, Пінья. Вони віддалені від узбережжя мінімум на 10 км. Тут немає натовпу туристів. Шанси зустріти співвітчизників або іноземців теж низькі, тому дух Італії тут відчувається особливо сильно.

Ціни

Будинок на відстані від 20 км від моря можна купити за 50 тис. євро. Будинок на узбережжі обійдеться дорожче — від 70 тис. євро.

Можна купити житло дешевше в районах, де рівень життя нижче, чим в центральних регіонах. Це Калабрія, Сицилія, Абруццо — життя тут менш стабільне, тому ціни нижчі, в деяких випадках на 30-50%.

Франція

Провінційна Франція доки не має великого попиту серед наших співвітчизників. Прагнучи до «сільського» способу життя, покупці все одно віддають перевагу нерухомості в таких відомих регіонах, як Лазурний берег (Ансі, Монпельє). Ціни тут досить високі, тому деякі покупці віддають перевагу містам менш населеним, таким, як Антиб, Біот, Фрежюс.

Невеликі міста і села в глибині країни доки не освоєні, на жаль. Вишуканий смак французьких вин, сирів, інших делікатесів можна оцінити саме тут. Так само, як красу природи і свіже повітря. До того ж вартість життя в провінції значно нижча, ніж в курортних містах — приблизно в два рази.

Ціни
У забутих туристами куточках провінційної Франції можна купити житло за 30 тис. євро, але будьте готові до того, що це буде мало схоже на місто — швидше на в міру облаштоване село. Якщо хочеться комфортнішого життя, варто орієнтуватися на ціну від 60 тис. євро.

Іспанія

Нерухомість в провінційній Іспанії також недооцінена. Після обвалу цін на іспанському ринку нерухомості стало доступнішим житло на узбережжі, так що сенс купівлі житла в глушині став сумнівним. Більшість покупців вважають за краще не віддалятися від моря більше, ніж на 10 км. Це і не крокова доступність від моря з відповідною ціною, але і не район, з якого до узбережжя треба добиратися кілька годин. Популярністю користуються такі міста, як Аліканте, Малага, Валенсія, Салоу.

Можна знайти золоту середину і придбати житло в провінції, не на узбережжі, але за дуже хорошою ціною. Придивіться до нерухомості в таких містах, як Бургос, Вальядолід, Кадіс, Ронда.

У житті в провінційній Іспанії є ще одна перевага: витрати на комунальні платежі будуть нижчі.

Ціни

У провінційних регіонах можна купити квартиру за 20 тис. євро або будинок за 30 тис. євро.

Читайте также

Як купити нерухомість у Ніцці: врахуйте важливі нюанси

В яких країнах вигідно інвестувати в нерухомість

Нерухомість в США як інвестиція

Орендуємо житло біля моря: нюанси

Поради покупцям нерухомості у Великобританії