Нерухомість в США як інвестиція

Нерухомість в США найчастіше купують в інвестиційних цілях. Ринок стабільний, демонструє стійке зростання — це плюс. Покупців приваблює високий рівень життя, космополітичний характер культури, розвинена інфраструктура країни. Де саме найчастіше купують житло українці, чому саме там, і який капітал треба мати, щоб стати власником нерухомості США?

Каліфорнія

Тут зосереджені інтереси найбільших інвесторів — нерухомість тут престижна і дорога. Більше половини покупців-нерезидентів купують в Каліфорнії нерухомість, щоб згодом передати її дітям. Один з чинників престижності штату — тут зосереджені відомі у всьому світі навчальні заклади: університет Берклі, Каліфорнійський інститут технологій (обидва вузи входять в ТОП-10 лідерів у сфері освіти у світовому масштабі).

Тут же розташовані офіси багатьох технологічних компаній, які створюють сприятливе середовище для ведення бізнесу. Приємний «бонус» до досягнень технічного прогресу — Каліфорнія вважається одним з найбільш екологічних регіонів в Америці.

Найбільша доля покупців нерухомості в цьому регіоні — громадяни і вихідці з таких країн, як Китай, Індія, Великобританія, ОАЕ.

За останній рік показники економічного розвитку штату виросли — виросли і продажі житла, в середньому на 7%.

Найдорожчим містом — з точки зору цін на нерухомості — в Каліфорнії являється Сан-Франциско. Тут ціна на квадрат стартує від 6 тис. дол. Дешевше коштує Лос-Анджелес — від 2,5 тис. В Сакраменто можна купити житло за ціною від 1 тис. дол. за квадратний метр.

Нью-Йорк

Про те, що Манхеттен — це місце, де зосереджена мода, найвишуканіші розваги, бутики для досвідчених — знають навіть домогосподарки, не кажучи вже про представників бізнесу і власників капіталу. Мати житло в Нью-Йорку — престижно, до того ж вигідно. Купівля квартири і подальша її здача в оренду можуть принести річний доход до 10% від вартості житла. Правда, і коштує житло на Манхеттені не дешево — від 13 тис. дол. за квадрат.

Тільки за 2014 рік ціни на нерухомість в Нью-Йорку виросли майже на 20%. Правда, зараз спостерігається незначний спад: за першу половину поточного року ціни знизилися на 0,2%, і експерти вважають це початком тенденції.

Найдорожча нерухомість зосереджена в районі Сохо. У Лонг-Айленді можна знайти житло дешевше — за 6 тис. дол. за квадрат.

Флорида

Флорида вважається найпопулярнішим регіоном серед інвесторів з країн СНД. Житло тут дешевше, ніж в перелічених вище штатах. Крім того, є інші переваги:
— відсутність податку,
— космополітичність, мовна і культурна різноманітність,
— можливості для забудови у Флориді обмежені природними умовами, тому ціни на нерухомість можуть тільки рости,
— Флориду люблять та шанують туристи, що створює умови для розвитку бізнесу в цій сфері.

Минулого року ціни на нерухомість у Флориді різко плигнули вгору через збільшення попиту. Тому сьогодні вартість квадрата в цьому регіоні не дешевша, ніж в Каліфорнії, а для деяких об’єктів навіть вище. З іншого боку, в Майамі можна знайти апартаменти за ціною 3-4 тис. дол. за квадрат. В Орландо можна знайти квартиру дешевше — за ціною 1 тис. дол. за квадрат. У Тампі вам запропонують варіанти за 800 дол. за квадратний метр.

Читайте также

Як купити нерухомість у Ніцці: врахуйте важливі нюанси

В яких країнах вигідно інвестувати в нерухомість

Орендуємо житло біля моря: нюанси

Житло в зарубіжній провінції: доступно, екологічно

Поради покупцям нерухомості у Великобританії