Чому росте попит на квартири з чистовою обробкою?

Квартири в новобудовах з чистовою обробкою завжди займали невелику долю на ринку. Більшість покупців віддають перевагу чорновій обробці або її відсутності, оскільки це дає простір для творчості і можливість облаштувати житло за своїм смаком. Криза в економіці і на ринку нерухомості зокрема внесла корективи в побажання покупців. Сьогодні все більше людей, зацікавлених в купівлі квартири, в яку можна заїхати відразу і жити з комфортом.

80% пропозицій про купівлю нерухомості в новобудовах складають варіанти без обробки — так само, як до 2015 року — але кількість пропозицій з обробкою росте з місяця в місяць.

Чому житло з чистовою обробкою — це зручно?

Відповідь очевидна. Купуючи житло з чистовою обробкою, ви найближчими роками можете не думати про ремонт взагалі. Це означає, що після купівлі ви можете насолоджуватися життям в затишному гніздечку, а не копити гроші на ремонт (тим паче, що це складно удвічі після такого значного придбання, як нерухомість).

Люди, які купують житло без обробки, нерідко впродовж декількох місяців знімають в оренду інше житло, поки квартира в новобудові не буде доведена до готовності. Сьогодні такий маневр для багатьох є неприйнятним. Квартира з чистовою обробкою — оптимальний варіант для сімей, які перед купівлею житла в новобудові продають своє власне житло на вторинному ринку.

Що передбачає чистова обробка?

Це якісні шпалери, подвійні склопакети, сантехніка, радіатори опалювання, плита на кухні, лінолеум. Найчастіше квартири з чистовою обробкою купують в економ-класі. Покупці більш дорогих квартир все-таки віддають перевагу індивідуальному дизайну, тому купують житло з чорновою обробкою.

Втім, на ринку нерухомості є варіанти квартир з чистовою обробкою і у бізнес-класі. Тут обробні матеріали і дизайн будуть на порядок вище, ніж в економ-сегменті. Кожен інтер’єр виконується за авторським проектом, деталі інтер’єру виконуються в єдиному стилі, меблі підбираються під кожну квартиру індивідуально. Мета — облаштувати житло так, щоб власника воно повністю влаштовувало.

Ціна питання

Різниця в ціні між квартирами з обробкою і без обробки в економ-класі складає до 10% за квадрат. Тож різниця є, але не критична. Обробка, яку робить забудовник, виходить значно дешевше, ніж якби власник самостійно робив ремонт. Причина — в тому, що забудовник закуповує матеріали в масовому порядку, за оптовою ціною. На ремонт власними силами в новобудові витрачається в середньому до 10% вартості житла, причому процес може тривати і декілька місяців, і рік, і більше.

Вибирати квартиру з обробкою чи без — кожен покупець вирішує в конкретному випадку. Для тих, хто хоче купити квартиру з чистовою обробкою, але побоюється «штампованого» інтер’єру, можна сказати, що ремонт ви все одно зможете зробити — через рік-два після переїзду або пізніше. Зате відразу після купівлі ви будете позбавлені клопоту і зможете насолоджуватися життям у новій квартирі.

 

Читайте также

В жилом комплексе от «Укрбуд» готовятся к строительству двух новых домов

Маркетинг команда «Укрбуд» лучшая на EFFIE Awards Ukraine 2018

В ЖК «Гармония» заканчивают монтаж двух теплопунктов

Начаты продажи квартир в ЖК GENESIS (2-я секция)

В ЖК «Академ Парк» полностью введен в эксплуатацию первый дом