Зростає інтерес до житла комфорт-класу

Комфорт-клас займає проміжне положення між бізнес- та эконом-классом. З точки зору цінової політики, все, що дешевше за бізнес-клас і дорожче за економ — це і є нерухомість комфорт-класу. Але справа не лише в ціні.

У нерухомості комфорт-класу є характеристики, що виділяють її серед інших груп об’єктів на ринку нерухомості. Найголовніша риса — це монолітне будівництво, використання надійних, але економічних технологій, свобода архітектурних рішень.

Тепер трохи детальніше.

● За метражем комфорт-клас ближче до економа, а за плануванням і якістю оздоблювальних  матеріалів — до бізнесу. Забудовники, як правило, пропонують квартири комфорт-класу з оздобленням. В усякому разі, таких пропозицій набагато більше, ніж в новобудовах бізнес-класу.

● Середня площа квартир эконом-класу : 1 кімната — 50 кв. м, 2 кімнати — 80 кв. м, 3 кімнати — 100 кв. м.

● У квартирах комфорт-класу передбачається наявність додаткових санвузлів, гардеробних кімнат.

● У категорії «комфорт» багато пропозицій нестандартних квартир. Це 2-3-рівневі апартаменти і навіть пентхауси. Для житла комфорт-класу нерідко властиве панорамне засклення (що не є характерним для об’єктів категорії «економ»). Під’їзд, оснащений ліфтом відомого виробника — теж не рідкість для комфорт-класу.

● Комфорт-клас передбачає двір, оформлений за принципами ландшафтного дизайну — зелений, облаштований, доглянутий. Передбачається також наявність паркування.

● Одна з головних характеристик комфорт-класу — високі стелі. Мінімальна висота — 2,8 м.

● Ціни на квартири комфорт-класу на 10-15% вище житла «економ». Проте це приблизна цифра. Багато залежить від розташування об’єкту відносно центру міста, від престижності району. Квартира комфорт-класу в монолітному будинку в спальному районі коштує дешевше за квартиру «економ» в центрі столиці.

Є дві особливості, які відрізняють житло комфорт-класу від бізнес-класу:

— менший метраж,

— локація. Новобудови комфорт-класу розташовуються не в центрі міста, а ближче до спальних районів. Не гарантується швидка і комфортна дорога без заторів до центральних районів міста. Другий момент можна розглядати як плюс. У власників квартири комфорт-класу більше шансів мати поблизу будинку парк, невеликий лісовий масив, річку — тобто зону релаксу. Квартира комфорт-класу є ідеальною для сімей з дітьми, яким важливіші свіже повітря і тиша, ніж активний ритм мегаполісу.

Експерти передрікають комфорт-класу успішний розвиток і підкреслюють, що з часом комфорт-клас може витіснити економ. Вимоги людей зростають, уявлення про комфорт стають усе більш виразними; при будь-якому стані економіки люди неохоче знижують планку своїх  уявлень про гідне життя.

У сьогоднішніх умовах серед покупців житла комфорт-класу будуть також інвестори, які планували купівлю квартири бізнес-класу, але не встигли цього зробити до зростання курсу долара. Для них «комфорт» — вдалий компромісний варіант купити житло і при цьому залишитися у рамках поміркованого бюджету.

Читайте также

В жилом комплексе от «Укрбуд» готовятся к строительству двух новых домов

Маркетинг команда «Укрбуд» лучшая на EFFIE Awards Ukraine 2018

В ЖК «Гармония» заканчивают монтаж двух теплопунктов

Начаты продажи квартир в ЖК GENESIS (2-я секция)

В ЖК «Академ Парк» полностью введен в эксплуатацию первый дом