Як зробити фото, щоб продати квартиру швидше

Експерти стверджують, що якісне фото квартири в оголошенні про продаж здатне збільшити число покупців удвічі. Здається, це дуже просте завдання — сфотографувати квартиру, показати її плюси, зробити її в очах покупця привабливою. Досвід показує інше. Багато власників квартир, фотографуючи свою нерухомість, допускають помилки, які знижують шанс на пошук покупців.

Найпоширеніші помилки продавців квартир при фотографуванні об’єкту

 

Низька якість фото. Фотографію можна зробити і на мобільний телефон — якщо він дозволяє зробити хороше фото. Якщо ні — не лінуйтесь і знайдіть фотоапарат. Неякісні фотографії навіть хорошої квартири у покупця викликають образу. Він побачив опис перспективного варіанту, почав дивитися оголошення детальніше, побачив фото — і настрій погіршився.

Пам’ятайте, що тільки ви знаєте про те, наскільки гарна ваша квартира. Покупець повинен це побачити, і він не стане подумки домальовувати підстави, чому ваше житло таке чудове. Воно повинне і на фото виглядати чудовим.

Темні фото. Деякі фотографії немов зроблені в підземеллі. І напівтемрява зовсім не надає житлу загадковості — вона викликає підозру, немов власник хоче щось сховати. Пограйте зі світлом. Якщо у вас темна квартира, відкрийте штори, ввімкніть світло. Особливо це стосується коридору, передпокою, де вікон немає — ввімкніть світильник, щоб фото виглядали світлішими.

Багато зайвих предметів. Багато продавців вдаються до дві крайнощі.

Перша: власник квартири хоче показати житло як «чистий аркуш» : без предметів інтер’єру, іноді без меблів, без покривал, штор та інших предметів домашнього ужитку. Намір начебто чесний — показати житло без оздоб, а складається відчуття порожнечі.

Друга: квартиру показують в «живому» виді, тобто в повсякденній обстановці. Це, швидше, плюс. Так, вікна без штор виглядають «холодно» — а зі шторами більш затишно. Голі стіни без меблів збивають з пантелику: важче уявити, як квартира може виглядати в обжитому виді. І так далі. Такі предмети інтер’єру, як штори, картини, полиці з книгами, світильник, дзеркало — додають затишку.

При цьому важливо прибрати з поля зору все зайве.

Найчастіше на фото про продаж нерухомості зустрічаються такі зайві предмети:
— купа взуття в передпокої перед дверима,
— склад миючих засобів під раковиною у ванні,
— ганчірка для прибирання на видному місці,
— рушники і білизна, розвішені на меблях,
— розкидані по дитячій іграшки,
— гори посуду на кухні,
— інше (прасувальна дошка, велосипед в передпокої, кошик для білизни у ванні).

Уявіть, що до вас збираються прийти гості. Що б ви прибрали перед їх візитом? Ці ж предмети приберіть і перед тим, як робити фотографії житла для продажу.

Що корисно додати на фото?

Плюс — власникам квартир, які показують вид з вікна. Це просто необхідно, якщо в оголошенні про продаж ви акцентуєте на цьому увагу і вважаєте вид з вікна перевагою, яка відбивається на вартості житла.

Ваше оголошення викличе більше довіри, якщо ви покажете, як виглядає двір, вхід в під’їзд. Деякі продавці фотографують навіть під’їзд. Після цього у покупця вже не залишається сумнівів — він отримує максимум інформації про об’єкт продажу і готовий зв’язатися з продавцем.

Читайте также

Как перевести окна в зимний режим

Как утеплить окна в квартире

Как выбрать мягкую мебель для гостиной

Передпродажна оренда: чи варто?

Обтяження, яких варто уникати покупцям квартир