Як збити ціну на оренду елітної квартири?

У випадку з орендою дорогого житла, навіть незначна знижка має значення. І цю знижку можна отримати, якщо грамотно торгуватися. До речі, поради, наведені в нашій статті, будуть корисними для орендарів не лише елітного житла – деякі з них універсальні і будуть корисними усім, хто знімає житло.

Довіра

При оренді будь-якого житла чинник довіри грає велику роль, але у випадку з дорогою квартирою це ще істотніше. Власник квартири вклав в неї багато коштів, і для нього має істотне значення, хто житиме в цій квартирі, в якому стані орендар її підтримуватиме, чи можна йому довіряти.

Ріелтори розповідають про випадки, коли орендареві вдавалося отримати знижку до 10% тільки тому, що нікому іншому орендодавець квартиру здавати не хотів.

Як викликати довіру? Бути чесним і відкритим. Мова не про те, щоб гаряче завіряти власника, що з його квартирою нічого не станеться. Покажіть орендодавцеві, що ви зацікавлені в його варіанті. Розкажіть трохи про себе: чим займаєтеся, які у вас плани на майбутнє. Наприклад, якщо ви згадаєте, що хотіли б знайти квартиру, в якій проживете найближчий рік — орендодавець буде до вас уважнішим, сподіваючись на довгострокову оренду.
Навпаки, якщо орендар розповідає про свій динамічний спосіб життя, що у будь-який момент він може зірватися і поїхати в інше місто або країну, у орендодавця це може викликати напругу.

Страховий депозит

Це сума, яку виплачує орендар в якості страховки. Зазвичай вона складає розмір однієї місячної виплати. У разі псування майна страховий депозит не повертається.

Запропонуйте власникові квартири збільшити суму депозиту. Тим самим ви покажете, що твердо маєте намір тримати житло в порядку і повернете квартиру у гарному стані. Цей же аргумент можна використати, якщо орендодавець згадує, що вибирає з декількох орендарів — якщо вам цікава ця квартира.

Оперативність

Оформіть угоду оперативно. Доведіть до відома орендодавця, що ви готові оформити документи, внести авансову плату за перший місяць і страховий депозит протягом тижня — 10 днів. Це підвищить зацікавленість орендодавця і дасть привід поговорити про знижку.

Ще один нюанс. З’ясуйте, яким способом власникові житла зручно отримувати оплату. Покажіть, що ви готові оплачувати оренду саме тим способом, який є зручним для орендодавця.

Ремонт

Якщо квартира вимагає косметичного ремонту, розгляньте варіант — зробити ремонт самостійно в обмін на знижку. Тут треба ретельно підрахувати: вартість ремонту, мінімальний розмір знижки, який покриє витрати і дозволить вам залишитися у виграші. Звичайно, власник житла теж зробить підрахунки, оцінюючи вашу пропозицію, але може спрацювати чинник клопоту: орендодавець вирішить, що йому вигідніше заощадити час і сили і не робити ремонт самому, нехай навіть з деякою фінансовою втратою від оренди.

Читайте также

В жилом комплексе от «Укрбуд» готовятся к строительству двух новых домов

Маркетинг команда «Укрбуд» лучшая на EFFIE Awards Ukraine 2018

В ЖК «Гармония» заканчивают монтаж двух теплопунктов

Начаты продажи квартир в ЖК GENESIS (2-я секция)

В ЖК «Академ Парк» полностью введен в эксплуатацию первый дом