Типові помилки при продажі житла

Наскільки швидко буде продано житло, і наскільки вигідною буде ціна, багато в чому залежить від поведінки продавця. Яких помилок варто уникнути власникові нерухомості, якщо він хоче продати квартиру швидко і за вигідною ціною?

Бажання продати швидше

Поспіх може призвести до того, що ви продасте квартиру дешевше, ніж могли б. Не визначайте ціну навмання — вона має бути обґрунтованою. Іноді ціна визначається сумою, яка потрібна власникові квартири для якихось цілей — припустимо, для купівлі заміського житла, машини, і т. п. Важливо, не яка сума вам потрібна, а яка ринкова вартість житла. На неї і спирайтеся.

Щоб упізнати ринкову вартість, можна:
— досліджувати ринок самостійно, вивчивши пропозиції про продаж житла,
— проконсультуватися з досвідченим ріелтором,
— замовити експертну оцінку вартості житла.

Завищення ціни, тому що немає необхідності продавати квартиру терміново

У нинішніх умовах це взагалі програшна стратегія, оскільки ціни на вторинному ринку падають. Якщо ви дійсно хочете продати житло, доцільно виставляти ціну, що відповідає ринковим реаліям. Якщо немає необхідності продати квартиру швидко, краще відкласти продаж до моменту, коли ринок нерухомості буде стабільнішим. При цьому, на будь-якому ринку, завищена ціна знижує шанси на продаж, оскільки покупець завжди знайде інші варіанти.

Показ квартири не в кращому вигляді

Квартира, яку ви продаєте і показуєте потенційним покупцям, має бути чистою, украй бажаний косметичний ремонт. Деякі продавці вивозять меблі, прибирають штори та інші предмети декору, щоб показати квартиру в «чистому» вигляді. Ріелтори рекомендують не поспішати прибирати меблі. Краще, коли житло виглядає «живим», затишним, а це потребує меблів та інших предметів побуту.

Самооцінка з приводу житла

Для продавця його квартира — найкраща, навіть якщо в неї є істотні недоліки. Щоб продати квартиру ефективно, дивитеся на неї об’єктивно. Описуючи квартиру потенційному покупцеві (в оголошенні або при показі), підкресліть переваги, але не варто їх «винаходжувати». Покупці у більшості своїй — грамотні і підготовлені люди, до того ж, вони радяться з ріелторами, а останні завжди зможуть оцінити ваше житло і обґрунтованість ваших домагань. Тож будьте поміркованими при визначенні ціни і обговоренні умов купівлі-продажу.

Підвищення ціни вже після переговорів

Буває, що при визначенні ціни продавець щось випустив з уваги. Наприклад, не врахував, що в квартирі — новенькі, дорогі склопакети або техніка. У такій ситуації є спокуса підвищити ціну, яка вже обговорювалася і була прийнята покупцем. Продавець має бути готовий до того, що покупець відмовиться від угоди, адже рішення вже було прийняте. Визначайтеся з ціною твердо, врахуйте усі моменти, тільки після цього ведіть переговори про продаж — покупці цінують чесність і визначеність.

Читайте также

Как перевести окна в зимний режим

Как утеплить окна в квартире

Как выбрать мягкую мебель для гостиной

Передпродажна оренда: чи варто?

Обтяження, яких варто уникати покупцям квартир