Де купити нерухомість в Європі недорого

Доступне житло зазвичай зосереджене на відстані від районів, які користуються підвищеним попитом. Так, житло на околиці дешевше, ніж житло зі схожими характеристиками в центрі. Закон ринку. Цей же закон діє на ринку нерухомості за кордоном. Якщо ви бажаєте знайти квартиру за кордоном до комфортній ціні, зверніть увагу на напрями не найпопулярніші, проте перспективні.

Албанія

Ця країна розташована на берегах двох морів — Адріатичному і Іонічному. Тут м’який клімат, високий рівень життя, шанобливе ставлення до жителів країн колишнього Союзу.

Нерухомість в Албанії можна купити за ціною 1 тис. євро за квадрат, можна знайти варіанти дешевше. І це — на першій лінії від моря.

Є і інші аргументи на користь купівлі житла в Албанії:

— при купівлі нерухомості не доведеться платити податок

— немає податку на розкіш

— немає туристичних зборів

— забудовники охоче видають нерезидентам розстрочку на гарних умовах.

Ціни. Квартиру з однією спальнею в новому будинку з усією інфраструктурою можна купити за 35-40 тис. євро (першо-друга лінії). Житло в дуплексі обійдеться в 45-60 тис. євро. Стартова ціна на таунхауси в резиденціях класу «люкс» складає 80 тис. євро.

Андорра

Це карликова держава, оточена Іспанією і Францією. Андорра не має виходів до моря, але до французьких пляжів можна добратися за пару годин.

Купівля житла в Андоррі – гарна можливість для інвестування коштів. Тут розташовані відомі гірськолижні курорти з трасами різних рівнів складності; лижний сезон складає 6 місяців на рік; інтерес до Андорри у туристів-гірськолижників неабиякий.

Друга перевага Андорри — це ціни, які нижче, ніж в Іспанії і Франції, в середньому на 25-30%. Жителі сусідніх країн навідуються сюди на шопінг. Андорра також приваблює представників бізнес-середовища. Тут невисокі податки, відсутній валютний контроль і в цілому — сприятливі умови для розвитку підприємницької діяльності.

Ціни. На вторинному ринку нижчий поріг цін складає 1,5 тис. євро. Вартість житла на первинному ринку — від 80 тис. євро. Ціни на таунхауси стартують від 150 тис. євро. При цьому треба врахувати, що будь-яке житло, яке ви купите в Андоррі, знаходитиметься в курортній зоні, оскільки в ній знаходиться вся країна.

Литва

Головні активи Литви — це безкрайні пляжі Балтійського моря, м’який клімат, свіже повітря, розмірений спосіб життя, населення, що вільно спілкується російською мовою.

Нерухомість в Литві — вигідний варіант для інвесторів, оскільки нерухомість тут подорожчала за останні три роки на 20-25%, і ціни продовжують рости. Податки на купівлю нерухомості  тут істотно нижче, ніж в Європі.

Ціни. На вторинному ринку вартість «квадрата» складає 1,2 тис. євро. На первинному ринку ціни стартують з 1 тис. євро за квадратний метр. Житло в столиці можна купити за ціною від 1,5 тис. євро. На морському узбережжі можна купити котедж за 60-80 тис. євро. При найскромнішому бюджеті можна купити квартиру на вторинному ринку за 15-20 тис. євро — звичайно, не в самому центрі міста і не в новій будівлі.

 

Читайте также

Як купити нерухомість у Ніцці: врахуйте важливі нюанси

В яких країнах вигідно інвестувати в нерухомість

Нерухомість в США як інвестиція

Орендуємо житло біля моря: нюанси

Житло в зарубіжній провінції: доступно, екологічно