Чому вигідно купувати нерухомість влітку

Літо вважається низьким сезоном на ринку нерухомості. Падає і попит, і пропозиція; усі роз’їжджаються на відпочинок, міста пустіють. Насправді, літо не варто скидати з рахунків, підкреслюють ріелтори. Навпаки. У придбання квартири літом є свої переваги.

● На ринку менше пропозицій — зате менше і покупців. Тобто, у тих покупців, які залишилися, більше вибір. Тобто, і часу більше, і можна вибирати спокійно: за вашою спиною не вишикується черга з інших покупців, і продавець не стане вас квапити з рішенням, оскільки «квартиру ось-ось заберуть». Ви зможете зробити не один перегляд, а декілька, подумати, зважити.

● Влітку зручніше їздити на перегляди. Взимку, коли увечері вже темно і холодно, частина виїздів відкладається, а влітку навіть після роботи можна встигнути подивитися один-два варіанти. Перегляд квартири влітку теж має свої плюси. У будь-якому випадку, ви дивитеся квартиру у світлий час доби, так що можна розглянути подробиці і самої квартири, і під’їзду, і прилеглої території. Звідси, правда, витікає мінус.
Не можна напевно сказати, як буде виглядати двір взимку, яким буде освітлення на масиві, у дворі, в під’їзді; наскільки якісним буде опалювання в квартирі взимку. Інформацію з цього приводу спробуйте отримати у сусідів. Можна, зрозуміло, запитати продавця, але його відповіді будуть упередженими, краще поцікавитися думкою незалежної сторони.

● Частина забудовників влітку запускає нові черги, і є можливість купити житло на стадії котловану, тобто за найвигіднішою ціною. Наскільки такий маневр виправданий не нестабільному ринку — питання складне. Експерти рекомендують купувати житло на первинці на останніх стадіях будівництва — тоді фінансові риски зведені до мінімуму.

З іншого боку, не усі можуть собі дозволити житло за найвищою вартістю — коли об’єкт вже зданий, тому купівля на стадії котловану у надійного забудовника з хорошою репутацією може бути раціональною.

● На первинному ринку забудовники готуються до сезону затишшя, і влітку запускаються різноманітні акції, щоб підтримати інтерес інвесторів. Ви можете знайти квартиру, про яку мріяли, і отримати при купівлі знижку до 10-15%.

Якою буде ситуація на ринку нерухомості восени, експерти точно сказати не можуть. Традиційно з настанням ділового сезону ціни піднімаються. Чи буде підйом, і наскільки ціни виростуть — не беруться стверджувати найдосвідченіші фахівці. Якщо вам потрібний час, щоб зібратися з думками або зміцнити своє фінансове положення — в усякому разі, стежте за ринком нерухомості і не пропустіть момент, коли за житло не доведеться переплачувати.

Читайте также

В жилом комплексе от «Укрбуд» готовятся к строительству двух новых домов

Маркетинг команда «Укрбуд» лучшая на EFFIE Awards Ukraine 2018

В ЖК «Гармония» заканчивают монтаж двух теплопунктов

Начаты продажи квартир в ЖК GENESIS (2-я секция)

В ЖК «Академ Парк» полностью введен в эксплуатацию первый дом