10 найдорожчих будинків у світі

Вартість цих об’єктів нерухомості здається захмарною і нереальною — і проте, вона така і є. У 2014 році інтерес до найдорожчої нерухомості активізувався: все частіше багаті люди вибирають саме нерухомість як засіб інвестування, на противагу акціям і облігаціям.

1. Antilia

Це будинок заввишки в 27 поверхів площею 37 тис. кв. м, з 6-поверховою підземною парковкою і 3-мя вертолітними майданчиками. Власник — видатний промисловець Індії Мукеш Амбані. Вартість — від $2 млрд.

2. Маєток Fair Field

Це сімейне гніздечко акули Уолл Стріт Айрі Рене. Розташовано в США, в штаті Нью-Йорк. У будинку 29 спалень, 39 ванн. Оцінюється в $248 млн.

3. Апартаменти One Hyde Park

Цей об’єкт таїть в собі загадку — його власник невідомий. Відомо лише, що при купівлі апартаментів, розташованих у фешенебельному районі Лондона, їх власник встановив світовий рекорд ціни (на 2014 р.) — 140 фунтів стерлінгів за квадрат.

4. Маєток Ellison Estate

Маєток розташований в США, а побудований у японському стилі. Належить засновникові Oracle Ларрі Эллісону. Площа 10 га, на ній — житлові будівлі, рукотворне озеро, лазня і ставок з коропами. Маєток оцінюється в $71 млн.

5. Маєток Xanadu 2.0

Спробуйте вгадати з трьох разів, кому належить нерухомість з такою назвою. Правильно, його власник — Білл Гейтс. Площа одного тільки залу для фітнеса складає більше 200 кв. м. Житло оцінюється в $120 млн.

6. Маєток Copper Beech Farm

І ще один «Містер Х» — в тому сенсі, що власник об’єкту вирішив залишитися невідомим широкій громадськості. Розташований маєток в США, в штаті Коннектікут. Тут 12 спалень, 9 ванн, велика бібліотека, загальна площа — більше 1200 кв. м. Оцінюється в $120 млн.

7. Маєток Fleur de Lys

Дивний будиночок, купівля-продаж якого встановила на місцевому ринку нерухомості рекорд. Розташований в США, штат Каліфорнія. Загальна площа — 4,6 тис. кв. м. Вартість — $102 млн.

8. Маєток Silicon Valley Mansion

Будинок побудований в стилі шато XVIII ст. Тут 5 спалень, 9 ванн, домашній кінотеатр, басейн і інші цікавості. Об’єкт належить відомому венчурному інвесторові Юрієві Мильнеру. Вартість — $100 млн.

9. Ранчо Broken O Ranch

На фото виглядає скромно, чи не так? Між тим, це ціле ранчо площею 50 тис. га. Будинок площею 929 кв. м вміщує не лише звичні блага цивілізації, але також стайні для поголів’я худоби чисельністю більше 4,5 тис. Власник — магнат Стенлі Кронке. Розташовано ранчо в США, штат Монтана. Вартість оцінюється в $5,6 млрд.

10. Маєток Promised Land

Штат Каліфорнія, США. Тут живе Опра Уінфрі. Площа будинку — 2100 кв. м. На території розташований сад з трояндових кущів (їх більше 600) і чайний будиночок для відпочинку. Вартість — $90, 3 млн.

Читайте также

5 самых высоких небоскребов в мире

Почему удобно искать недвижимость он-лайн?

Жилье по принципу «дешево и сердито»

Квартира и характер

10 самых невероятных зданий мира