29 October 2015

Як купити нерухомість у Ніцці: врахуйте важливі нюанси

Як купити нерухомість у Ніцці: врахуйте важливі нюанси

Нерухомість у Ніцці – одне з кращих придбань, яке може зробити інвестор. Причин для цього декілька:
- Ніцца – один із стабільних ринків нерухомості у Франції; якщо ви станете власником житла, ціни на нього зростатимуть;
- ринок нерухомості Ніцци різноманітний, на ньому можна знайти пропозиції в усіх сегментах: економ, бізнес, преміум; тут є квартири, студії, апартаменти, вілли, особняки – усі види нерухомості;
- Ніцца – це можливість мати житло з видом на море і при цьому не віддалятися від звичної для жителів мегаполісу інфраструктури: магазини усіх форматів, торгові і розважальні центри, арт-центри, ресторани, навчальні заклади.

Звичайно, один з важливих чинників привабливості нерухомості Ніцци – це можливість жити в 10 хвилинах від пляжу, при цьому за 20 хвилин ви можете дістатися до центру міста на машині. Мрія! Ціни на житло мрії коливаються від 5 до 15 тис. євро за квадрат. Чим ближче до центру – тим дорожче.

Ціна на нерухомість в Ніцці визначається тими ж чинниками, що у будь-якій іншій точці світу :
- якість житла,
- кількість кімнат,
- стан будівлі (міра зношеності),
- локація (близькість до моря, до транспортних розв’язок, до об’єктів інфраструктури),
- поверховість, вид з вікна,
- інше (чи виходять вікна на одну сторону або більше; чи є балкон/тераса, стан комунікацій та ін.).

“Купити нерухомість в Ніцці – це вигідно”. Твердження вірне, але треба розуміти, що не кожен об’єкт нерухомості є високоліквідним. Обираючи об’єкт для купівлі, враховуйте наступні моменти.

Оцініть необхідність ремонту

Сьогодні квартира виглядає стерпно, а років через 5 зажадає капітального ремонту. Тоді чи коштує квартира грошей, які просить продавець? Можливо, варто пошукати житло подорожче (якщо є можливість), але в кращому стані. Якщо ви готові купити квартиру з несвіжим ремонтом, вимагайте знижку.

Дивіться в перспективу

Так, ціни на житло в Ніцці ростуть, але ніхто не застрахований, що через рік поряд з вашим будинком буде прокладена трамвайна лінія, або поруч зведуть торговий центр, і тиха вулиця перетвориться на жвавий проспект. Із цього приводу консультуйтеся з ріелторами: запитайте, чи немає містобудівних проектів на майбутнє у вашому районі; якщо є, як вони вплинуть на вартість житла в майбутньому.

Врахуйте об’єми комунальних платежів

Попросіть, щоб продавець показав вам квитанції про плату комунальних послуг за останні півроку – так ви отримаєте достовірні відомості про розміри платежів.

Якщо ви приглянули квартиру в старовинній будівлі (яких в Ніцці багато), оцініть стан не лише квартири, але будинка в цілому. Якщо в будівлі нещодавно зробили капітальний ремонт – це плюс. Якщо не зробили – будьте готові до додаткових витрат в найближчі 2-3 роки.

Можна зменшити комунальні платежі, якщо, наприклад, в квартирі встановлена система автономного опалювання. Якщо така квартира коштує дорожче, подумайте: можливо, вигідніше вкласти гроші на цьому етапі, ніж переплачувати за комуналку.

Відвідайте квартиру в різний час

Домовтеся з ріелтором, щоб він показав вам квартиру вдень і увечері, у буденний день і у вихідний. Міра освітленості буде різною в різний час доби – ви зможете побачити і вирішити, чи влаштовують вас обидва варіанти. Рівень шуму, рухи поруч з будинком відрізнятимуться у вихідний і у буденний день; це теж необхідно врахувати.

І ще одна порада, важлива для тих, хто хоче купити нерухомість на Лазурному березі і в Ніцці зокрема: якщо ви знайшли відповідний варіант, зважили усі за і проти – не вагайтеся довго. Гарні квартири розходяться швидко. Якісне житло в середньому ціновому сегменті продається максимум за тиждень, або і швидше.

Оставить комментарий